Treningi Kenjutsu w Krakowie


Treningi w sezonie 09.2020 - 06.2021

Przestrzegamy zasad reżimu sanitarnego. 

Korzystamy z dezynfekcji rąk przed i po treningu. Płyn jest dostępny przed salą. Każdy korzysta z własnych sprzętów treningowych. W czasie pandemii nie użyczamy sekcyjnych sprzętów. Ćwiczymy w maseczkach i wietrzymy sale treningowe.

Nowe osoby zapraszamy na pierwszy trening w pierwszej połowie miesiąca.

Kraków | ul. Akacjowa 5

Treningi odbywają się na sali gimnastycznej liceum Pijarów. Na teren należy się dostać od strony skrzyżowania ulicy Akacjowej z ulicą Dzielskiego. Wejście znajduje się w tylnej części budynku. Od parkingu prowadzi do niego skośna ścieżka. Sala gimnastyczna znajduje się na lewo od wejścia. Na terenie szkoły znajduje się darmowy, dostępny parking.

Grupa PoczątkującaWtorki 20:15-21:45Środy 20:00-21:30

Kraków | ul. Smoleńsk 7

Należy wejść na teren Szkoły Podstawowej nr 4 przez duże drewniane drzwi, sala gimnastyczna jest na prawo od portierni. 

Na wejściu i wyjściu należy wpisać się do książki gości oraz zdezynfekować ręce.

Grupa PoczątkującaCzwartki18:30-20:00

Kraków | Lubomirskiego 19

Sala gimnastyczna na terenie Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych. O godzinie 20:00 zbiórka pod drzwiami i wejście na salę. Drzwi są zamykane na klucz. Po tej godzinie proszę dzwonić do Instruktora. Dostępne miejsca parkingowe na ulicy. 

Grupa ZaawansowanaPoniedziałki20:15-21:45

Grupa początkująca przeznaczona dla wszystkich. Kładziemy nacisk na techniki: kenjutsu, iaijutsu oraz elementy bōjutsu. Każdy może przyjść i zobaczyć trening.

Grupa Zaawansowana dla osób z 1’kyu i wyżej. Kładziemy na niej nacisk na techniki: naginatajutsu, bojutsu, kenjutsu, iaijutsu. Bez możliwości oglądania treningu.

Grupa yudansha czyli dla osób z czarnym pasem (od 1’dan). Ćwiczymy gokui – zaawansowane techniki oraz szlifujemy techniki omote. Bez możliwości oglądania treningu.

Pierwszy trening jest gratis. Przyjdź na dowolną grupę początkującą i spróbuj. Wystarczy strój sportowy i własny bokken (w czasie pandemia nie użyczamy zapasowej broni).

Zaczynając trening z partnerem, prosimy o dobrą naukę, kończąc, dziękujemy za nią.

Fragment Etykiety Dojo TAKE

Zdjęcia z treningów w Krakowie