Treningi Kenjutsu w Krakowie
Trening wakacyjne lipiec-sierpień 2020 w Krakowie

Kraków | ul. Akacjowa 5

Treningi odbywają się na sali gimnastycznej liceum Pijarów. Na teren należy się dostać od strony skrzyżowania ulicy Akacjowej z ulicą Dzielskiego. Wejście znajduje się w tylnej części budynku. Od parkingu prowadzi do niego skośna ścieżka. Sala gimnastyczna znajduje się na lewo od wejścia. Na terenie szkoły znajduje się darmowy, dostępny parking.

Przestrzegamy zasady reżimu sanitarnego. 

Korzystamy z dezynfekcji rąk przed i po treningu. Płyn jest dostępny przed salą. Każdy korzysta z własnych sprzętów treningowych. W czasie pandemii nie użyczamy sekcyjnych sprzętów.

Nowe osoby zapraszamy na pierwszy trening w pierwszej połowie miesiąca.

Grupa PoczątkującaPoniedziałki 20:00-21:30Środy 20:00-21:30

Grupa początkująca przeznaczona dla wszystkich. Kładziemy nacisk na techniki: kenjutsu, iaijutsu oraz elementy bōjutsu. Każdy może przyjść i zobaczyć trening.

Grupa Zaawansowana dla osób z 1’kyu i wyżej. Kładziemy na niej nacisk na techniki: naginatajutsu, bojutsu, kenjutsu, iaijutsu. Bez możliwości oglądania treningu.

Grupa yudansha czyli dla osób z czarnym pasem (od 1’dan). Ćwiczymy gokui – zaawansowane techniki oraz szlifujemy techniki omote. Bez możliwości oglądania treningu.

Pierwszy trening jest gratis. Przyjdź na dowolną grupę początkującą i spróbuj. Wystarczy strój sportowy i własny bokken (w czasie pandemia nie użyczamy zapasowej broni).

Zaczynając trening z partnerem, prosimy o dobrą naukę, kończąc, dziękujemy za nią.

Fragment Etykiety Dojo TAKE

Zdjęcia z treningów w Krakowie